Opis mojej rodziny po niemiecku
Rodzeństwo - die Geschwister: der Bruder - brat.. Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia .. Polish Wśród grup kontaktów możesz mieć także grupy Znajomi, Rodzina i Współpracownicy.Przykłady użycia - "mojej rodziny" po niemiecku.. Do opisu rodziny będziesz potrzebować takich przymiotników: Członkowie rodziny po niemiecku.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Moi bracia, John i Noah obaj chodzą do liceum.. Już .Opis siebie po angielsku: Kate, lat 10 (tłumaczenie) Nazywam się Kate i mam 10 lat.. Dzieci - die Kinder: der Sohn - syn.. 0 głosów.. Podstawowe zwroty i krótkie zdania.. najlepiej gdyby mógł ktoś napisać i przetłumaczyć, to co napisał.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało.. prosiłabym żeby praca napisana była swoimi słowami, nie ściągnięta z internetu.. Lubi pracować i sprzątać.. Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Mam wiele cioć i wujków oraz kuzynów.. Więcej informacji tutaj.Opis obchodzenia świąt w twoim domu po niemiecku, najlepiej w trochę dłuższej formie.. O rodzinie źle się nie mówi - coś w tym jest .. - On jest cierpliwy.. To wszystko w tej lekcji!. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie..

Ponadto ładnie rysuje.Członkowie rodziny po niemiecku .

"Lotników Polskich".. Bardzo dobrze gotuje.. Mama, maPrzykład opisu babci po niemiecku z tłumaczeniem Opis babci po niemiecku - wzór.. Jestem najmłodsza z trójki rodzeństwa.. Opis świąt w twojej rodzinie język niemiecki.. Do opisu rodziny potrzebujesz oczywiście wszystkich jej członków.Opis rodziny po niemiecku +4 głosów.. Chodzę do liceum.. Oto członkowie rodziny po niemiecku: Rodzice - die Eltern: der Vater/Papa - ojciec/tato.. NAjpierw opowiem Ci o mojej rodzinie to znaczy moja mama jest księgową i prowadzi własne biuro rachunkowe w centrum Pszczyny, jest swietną mamą jak i .. Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem, bądź przygotowując się do .Zadanie: opisz swoją rodzine w 10 zdaniach po niemiecku Rozwiązanie: meine mutter hei t małgorzata und sie ist 40 jahre alt moja mama ma na imię i ma 40 lat Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Moja rodzina jest bardzo duża.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. die Schwester - siostraPrzydałaby się jeszcze jedna cecha i wygląd po niemiecku będzie nasz => geduldig - cierpliwy 🙂 Er ist geduldig..

Ja nadal chodzę do szkoły podstawowej.Opis rodziny po niemiecku.

więta wielkanocne w mojej rodzinie to czas radosny, wszyscy są dla siebie mili i serdeczni.. A najważniejszy jest pies, którego dostałam w urodzinowym prezencie od brata.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. -uwazam, że to jest rodzina.. Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. Mimo tego, że jest nas dużo, wszyscy trzymamy się razem i chętnie sobie pomagamy.. Moja najbliższa rodzina to mama Grażynka, tata Michał i mój brat Bruno.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Sie hat kurze, schwarze, glatte Haare und braune Augen.Opis rodziny po niemiecku - tymi słowami możesz opisać rodzinę.. Mam nadzieję, że opis wyglądu po niemiecku nie sprawi Ci już kłopotu 😉 Może Cię zainteresować: rodzina po niemiecku; części ciała po niemieckuAutor praktykowaniegenealogii Opublikowano 13/07/2019 13/07/2019 Kategorie akty metrykalne, jak opisywać historię swojej rodziny, tablice genealogiczne Tagi dzieje rodziny Mizernych z grabu, historia mojej rodziny na tle historii, jak napisać książkę o własnej rodzinie, jak napisać o pokoleniowej wędrówce swojej rodziny, jak .Opis obrazka po niemiecku - przydatne zwroty i przykład użycia.. Komentarze (2) piotrek131617.. rodzina - die Familie.. Jest świetną gospodynią domową..

interesuje się (tym i tym) i dalej o mojej rodzinie.

Opowiadanie o sobie / Wer bin ich?. 2014-02-13 16:17:06 opis mojej rodziny po angielsku 2015-03-08 10:18:21 Opis mojej rodziny po niemiecku 2011-11-03 19:59:38Przykład opisu mamy po niemiecku z tłumaczeniem Opis mamy po niemiecku - wzór.. Staramy się też jak najczęściej spotykać i spędzać razem czas w rodzinnym gronie.. Mama Małgosia to księgowa uwielbiająca porządek.. A wiec prosze was zebyscie opisali swoja rodzine po niemiecku : ) z gory dziekuje za najlepszy opis tam pkt i n*a*j WENY i milego pisania ;DPrzykładowy opis rodziny po angielsku.. Będe bardzo wdzięczny za pomoc pozdrawiam !. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku.. Mam 13 lat i chodzę do zespołu szkół nr.. Mieszkam w Pile, na osiedlu Górnym w wieżowcu na ulicy Tetmajera.. LIst po polsku: Hej Wojtek!. tagi: opis mojej rodziny po niemiecku, opis mojej rodziny po niemiecku z tłumaczeniem, opis członków rodziny po niemiecku, opis rodziny po niemiecku wypracowanie, opis rodziny po niemiecku poziom podstawowy.. Mieszkam w Krakowie z moją rodziną: moją mamą, moim tatą i moimi dwoma braćmi.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Jak po niemiecku opisać swój wygląd zewnętrzny - dowiesz się tutaj.. tak samo mozesz to powiedzieć używając „dass" tylko należy pamiętać, że ten spojnik wprowadza szyk końcowy.znaczy zupełnie to samo :) możesz też użyć „Ich finde .Proszę bardzo o napisanie listu po niemiecku do swojego kolegi lub koleżanki o swojej rodzinie i krewnych..Komentarze

Brak komentarzy.