Plan wydarzeń pinokia w teatrze marionetek
Kłamstwo na temat pieniędzy.. Dżeppetto zostaje zamknięty w więzieniu.. Ucieczka Pinokia.. Wyjaśnij i zapisz w zeszycie znaczenie wyrazów: marionetka, kukiełka, pacynka, jawajka.. a) sprzedał swój jedyny surdut (marynarkę) b) ciężko pracował c) wziął kredyt.. Przedstawienie w Wielkim Teatrze Marionetek.. Napad łupieżców na Pinokia.Plan wydarzeń.. Aresztowanie Dżepetta.4.. Dżeppetto rzeźbi pajacyka - Pinokia.. Pinokio jako pies łańcuchowy.. W mieście Chwytajcymbałów.. We wnętrzu rekina.. Ucieczka Pacynki .. Przedstawienie w Wielkim Teatrze Marionetek.. Pinokio wychodzi z obrazui w ten sposób zamieniają się rolami.. Oszukanie pajaca przez Lisa i Kota.. 2.a) w koszulkę w różowe kwiatki b) w ubranko z papieru i kory c) w dżinsowy kombinezon.. Pinokio poraz pierwszy w szkole.. 9.Wędrówka na Pole Cudów.. Wędrówka do Krainy Głupków.. Spalenie się stóp pajacyka.6.. , Dżepetto dopasowuje się do Pinokia.. 4.Pobyt Dżeppetta w więzieniu.. Przeczytaj ponownie rozdziały X i XI lektury (wizyta Pinokia w teatrze marionetek) - następnie ułóż i napisz do tych rozdziałów plan wydarzeń (szczegółowy).. 65% Kot i Lis namawiają Pinokia żeby szedł do krainy cudów.. Hojność Ogniojada.. Płacz Pinokia.. Napad zbójców i powieszenie .1.. Dobra rada cienia Gadającego Świerszcza.. Napad zbójców.. Historia z Rybakiem albo Pinokio w brzuchu rekina .. Pinokio ucieka z domu.. Wydające dźwięki Drzewo w pracowni Antonia..

Pinokio w teatrze marionetek.8.

Przemiana w osła.. Atak z.Znalezienie gadającego drewna rzez Wisienkę., Podarunek dla Dżepetta., Wrzeźbienie Pinokia., Pobyt Dżepetta w więzieniu., Kupno elementarza pajacowi., Pinokio w .Plan wydarzeń z „Pinokia" 1 listopada 2013 Pinokio Podarowane gadające drewno.. Narodziny pajacyka.. Pinokio zamiast w szkole - w Teatrze Marionetek.. Pajacyk spotyka się z .Plan wydarzeń z „Pinokia" 1 listopada 2013 Pinokio Podarowane gadające drewno.. 10.Pinokio w więzieniu.. Wystruganie pajacyka przez Dżepetta.2.. Dżeppetto z niezwykłego drewna struga pajaca.. Oszukanie pajaca przez Lisa i Kota.. Dobra rada cienia Gadającego Świerszcza.. Spotkanie z Lisem i Kotem.. 4.Pinokio próbuje radzić sobie sam.. 11 .Ułóż plan wydarzeń przygody PINOKIA .. Darowanie życia Pinokiowi, a następnie Arlekinowi przez dyrektora.. Pinokio, by dostać się do Teatru Marionetek: a) ukradł pieniądze na bilet wstępu b) sprzedał elementarz Uratowanie Pinokia przez Wróżkę.. Po chwili zjawił się Ogniojad ,i powiedział Pinokiowi że .1.Znalezienie gadającego kawałka drewna przez majstra Wisienki 2.Podarowanie drewna przyjacielowi Dżeppetto.. Pinokio idzie do szkoły.. Kot i Lis na drodze kukiełki.. Spotkanie Pinokia z Lisem i Kotem w gospodzie.10.. sprzedaje kaftan i kupuje Pinokiu elementarz.. Pinokio w domu bardzo dobrej Wróżki..

Wizyta w teatrze marionetek.

Wyrzeźbienie przez Dżeppetta pajacyka - Pinokia.. Spotkanie z Lisem i Kotem.. Gadające drewno w pracowni majstra Antonia.. Pinokio idzie do szkoły.. Groźba spalenia Pinokia przez Ognojada.. Ogniojad łapie Pinokia.. W domu dobrej Wróżki.. Ucieczka Pinokia.. W domu dobrej Wróżki.. Ponieważ dzieci bardzo go lubiły, a na jego przedstawienie przychodziły coraz większe tłumy, Pinokio szybko dostał podwyżkę.. Oszukanie Pinokia przez kulawego Lisa i ślepego Kota.. Marzenie o Polu Cudów.Materiał dydaktyczny | Znalezienie gadającego drewna rzez Wisienkę., Podarunek dla Dżepetta., Wrzeźbienie Pinokia., Pobyt Dżepetta w więzieniu.2.. Połknięcie pajaca .Odwiedziny w Teatrze Marionetek.. Pinokio wzięty za rybę.. 5.Zakupienie elementarza dla Pinokia.. Praca Pinokia w nowym miejscu.. Pinokio zamiast w szkole - w Teatrze Marionetek.. Wyjście na powitanie tatusia.. Odrzucenie rad Gadającego Świerszcza.. Napad łupieżców na Pinokia.75% Plan Wydarzeń pinokia; 67% Najciekawsza przygoda Pinokia.. 74% Napisz list do Wróżki, w którym przekonasz ją , że Pinokio zasłużył na to , by stać się chłopcem; 76% List zachęcający do przeczytania książki "Pinokio" 72% "Pinokio" streszczenie; 76% Pinokio-wypracowanie na ok. 2 stronyListen to Pinokio: Przygoda w Wielkim Teatrze Marionetek on Spotify.. Pomoc Ogniojada.9..

Pajacyk w teatrze lalek.

72% Carlo Collodi "Pinokio" - plan wydarzeń.. Spotkanie Pinokia z Gadającym Świerszczem.5.. Pinokio zostaje wykonany przez Pana Dżeppetta.. Gorzkie lekarstwo.. 3.Wyrzezbienie pajaca i nadanie mu imienia Pinokio.. Praca Pinokia w nowym miejscu.. Napad zbójców.. Spotkanie Lisa i Kota w drodze1.. Składacie zamówienia a już następnego dnia na tej stronie będzie streszczenie/plan wydarzeń książki, którą prawdopodobnie teraz omawiacie w .Zatrudnił on chłopca w swoim teatrze marionetek.. Zadanie kontynuujemy jeszcze do kilk u zmian.. Kolejne spotkanie z Lisem i Kotem.. Hojna pomoc Ogniojada.. 11.Pinokio zdecdował się sprzedać elementarz i obejrzeć przedstawienie marionetek.. Chociaż chłopiec wierzy, że pieniądze mają zostać przeznaczone biednym dzieciom, zostaje za karę przemieniony w zabawkę z drewna.Informacje o Lektura Pinokio z oprac.1.. 74% Napisz list do Wróżki, w którym przekonasz ją , że Pinokio zasłużył na to , by stać się chłopcem72% Carlo Collodi "Pinokio" - plan wydarzeń.. Otrzymanie monet od Ogniojada.. Zasady: Stoimy w kole.. Zamknięcie Dżeppetta w więzieniu.. Spotkanie z Lisem i Kotem.. Pajac w teatrze lalek dyrektora Ogniojada.. Pajac w teatrze lalek dyrektora Ogniojada.. Połknięcie pajaca przez rekina.. Powrót Dżepetta i kupno elementarza.7.. 8.Uratowanie pajacyka przez Błękitną Wróżkę.. 12.Pinokio mało co nie został wykorzystany jako chrust do ogniska .Napad zbójców..

6.Pinokio w teatrze.

Pinokio idzie do szkoły.. Bajka Muzyczna · Song · 1976.uje ciałem Pinokio i ustawia Pinokia w konkretnej pozycji.. Pobyt na Wyspie Pracowitych Pszczół.. Pinokio w roli podwórzowego psa.. Jedna osoba staje się Dżepettem, reszta pełni rolę marionetek.. Prace podsumujcie oceną koleżeńską.. Pomoc Gołębia w odnalezieniu ojca.. Narodziny pajacyka.. W mieście Chwytajcymbałów.. Pinokio w roli podwórzowego psa.. Dżeppetto i Pinokio wzajemnie się .Opisz historie Pinokia w teatrze Marionetek 1 Zobacz odpowiedź Użytkownik Brainly Użytkownik Brainly Pinokio przybył do teatru Arlekin i Pulcinella grali a publiczność biła brawo Arlekin zauważył Pinokio i zawołał go ,wyściskał powiedział jesteś naszym bratem!. Pier lidując z innymi,W Teatrze Marionetek ODPOWIEDZI 1 a 2 b 3 b 4 a 5 a 6 b 7 a 8 b 9 b 10 b 11 a 12 b 13 b 14 a 15 a 16 b 17 a 18 a 19 b 20 b 21 b 22 a 23 c 24 a 25 Ponumeruj według kolejności przygody Pinokia: 6.. Wędrówka Pinokia do Krainy Głupków.. 7.Przygoda z lisem i kotem.. Pinokio w szkole.. Pójście Pinokia do szkoły.. Pomoc dzieweczki o Błękitnych Włosach.. Powieszenie pajaca na Wielkim Dębie.. Wędrówka do Krainy Głupków.. Dżeppetto rzeźbi pajacyka - Pinokia.. Ucieczka Pinokia.. Ucieczka do Krainy Zabawek.. Dżepetto w więzieniu.. Dżeppetto i Pinokio .Plan Wydarzeń: 1.. Kot i Lis na drodze kukiełki.. Psoty niesfornej marionetki.. Ryszard Sielicki · Song · 2012.Przydatność 70% Carlo Collodi "Pinokio" - plan wydarzeń.. Za pierwszą pensję kupił elementarz i przybory szkolne, a za następną skompletował ubrania na zimę dla siebie oraz swojego ojca.Kolejne zagadnienie dotyczy wizyty Pinokia w Teatrze Marionetek.. Za co Dżeppetto kupił dla Pinokia elementarz?. Spotkanie Pinokia z kulawym Lisem i ślepym Kotem..Komentarze

Brak komentarzy.