Jak napisać sprawozdanie z wycieczki do teatru
W zakończeniu piszesz, czy podobała ci się wycieczka, lub jeśli np. była to jakaś wystawa w muzeum .Sprawozdanie z wycieczki szkolnej — przykład.. proszę o plan sprawozdania.. Możesz zobaczyć jak to trzeba poprawnie napisać: W dniach 25.03-30.03.2009 nasza klasa była na wycieczce w Krakowie.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. We wstępie powinny się znajdować informacje o tym, kto tam był, gdzie, z kim.. Spektakl ten miał miejsce w Konińskim Domu Kultury.. Po przyjeździe pani rozdała nam bilety i zajmowaliśmy swoje miejsca.A tak wyglgda przykladowe sprawozdanie.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:74% Sprawozdanie z klasowej wycieczki do teatru ("Moralność Pani Dulskiej") 78% Sprawozdanie z wycieczki klasowej do Zamku Królewskiego na Wawelu; 78% Sprawozdanie z wycieczki klasowej do Warszawy.. Zobacz też: Tylko u nas!. poleca 75 % .. z wycieczki do teatru przykład sprawozdania z wycieczki teatr opis przedstawienia spektakl w teatrze wycieczka do teatru jak było na wycieczce w teatrze.. Sprawozdanie z klasowej wycieczki do teatru ("Moralność Pani Dulskiej") .Sprawozdanie z wyjazdu do teatru Dnia 18.11.2015 r. razem z moją klasą pojechaliśmy na spektakl pt.,,Ania z Zielonego Wzgórza" do Teatru Kameralnego w Domu Kultury LSM.. 84% Wycieczka do WarszawyPrzykład 2: Sprawozdanie z wycieczki Sprawozdanie z wycieczki - przykład..

Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru .

Dzieci bardzo się do niego przywiązują.. Kolejną rzeczą, która powinna się pojawić we wstępie jest data całego wydarzenia, a także jego miejsce.. .Przeczytaj sprawozdanie z wycieczki i odpowiedz na zamieszczone pytania.. 2010-01-09 22:46:47 Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia ( wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29 Napisz sprawozdanie z wycieczki do Kina 2016-11-16 15:11:59Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia, np. wycieczki, koncertu, meczu itp. j0000008YCB5v22_000tp001 husyci - członkowie ruchu religijnego założonego w Czechach przez Jana Husa w 1417 r.Przydatność 75% Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru .. 2012-03-25 16:56:39; Załóż nowy klubNapisz sprawozdanie z wycieczki do teatru.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Lektury; Jak napisać .. Wykorzystaj podane wskazówki.Sprawozdanie z wyjazdu do teatru wtorek, 18 listopada 2014 20:25 Parę dni temu (4 listopada 2014) wybraliśmy się z pozostałymi klasami szóstymi na przedstawienie teatralne pod tytułem „Ania z Zielonego Wzgórza".Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru , że uciekł z domu i podróżuje autostopem w poszukiwaniu swojego wujka.. Ważną informacją jest także to, kto w danym wydarzeniu uczestniczył..

Jednak pojak napisać sprawozdanie z wyjścia do teatru?

W rozwinięciu opisujesz w jakim celu się tam wybraliście, co tam robiliście i taki ogólny opis.. Zbiórkę zorganizowano o godzinie 8.30 na placu przed szkołą.. Spektakl ten miał miejsce w Konińskim Domu Kultury.. Sprawozdanie z wycieczka do Warszawy Dnia 8 czerwca 2013r.. 2010-01-09 22:46:47; Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia (wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29; Zredaguj sprawozdanie z dowolnej wycieczki szkolnej 2011-03-18 18:32:45; Napisz sprawozdanie z wycieczki.. 84% Sprawozdanie z wycieczki do Biskupina w formie listu.. Spektakl, w wykonaniu aktorów z wrocławskiego Teatru Edukacji Artenes, powstał na podstawie książki Frances Hodgson Burnett.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz sprawozdanie z teatru.. Na samym początku Pani zabrała nas do lokalnego muzeum, w którym dowiedzieliśmy się nieco więcej o historii miasta, jak i samego Rynku.Napisz sprawozdanie z wycieczki do Kina 2016-11-16 15:11:59; Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru..

78% Sprawozdanie z wycieczki do Warszawy.

Podczas drugiego dnia naszych klasowych ferii pojechaliśmy wspólnie na Krakowski Rynek.. O godzinie 6.00 na boisku szkolnym byla zbiórka.. Dnia 26 maja 2015 roku klasa druga liceum wyjechała na wycieczkę do Wisły.. Po przyjeździe pani rozdała nam bilety i zajmowaliśmy swoje miejsca.Przydatność 75% Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru .. Zbierz .. 76% Sprawozdanie z wycieczki klasowej do Zamku Królewskiego na Wawelu; 82% Sprawozdanie- Napisz sprawozdanie na podstawie zapisków w dzienniku.Dowiedz się jak napisać sprawozdanie, jakie występują rodzaje sprawozdań, jaki układ zastosować, zapoznaj się ze wzorami i przykładami tekstów.Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru.. Wszyscy uczestnicy przyszli punktualnie.Tutaj znalazłam sprawozdanie kogoś z wycieczki do Krakowa.. Reżyser mocno podkreślił komizm sztuki i jej zabawne wątki.. Zgodnie z planem dotarlišmy na miejsce o godzinie 1 1.00.Najpierw Sytuacja zmienia się, gdy wychodzi na jaw kradzież popełniona przez Zenka.. Dnia 25 stycznia 2017 roku wszystkie pierwsze klasy gimnazjalne wybrały się, pod opieką nauczycieli, na przedstawienie pt. "Mały Książę".. Język polski.. Przedstawienie było oparte na motywach książki Lucy Maud Montagomery pt.,,Ania z Zielonego Wzgórza"..

Przykład sprawozdania z wycieczki?

Dnia 21 stycznia 2011 roku nasza szkoła zorganizowała dla klas szóstch wyjazd na przedstawienie teatralne pt. "Ten Obcy".. (jeśli sprawozdanie dotyczy na przykład wycieczki do teatru).. Richard Gere opowiedział o swojej działalności >>> Wzór, jak napisać .Napisz sprawozdanie z wyjścia do teatru - „Zemsta" .. Właśnie to jak mówili uwypukliło piękno i melodyjność wierszy, które napisał Fredro.. 85% Sprawozdanie z wycieczki do Jastrzębiej Góry klasy II „b" Publicznego Gimnazjum w Walimu; 84% Wycieczka do Warszawy77% Sprawozdanie z wycieczki klasowej; 86% Byliśmy na wycieczce w Warszawie.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać .Marca tego roku odbył się klasowy wyjazd do teatru na spektakl pt Moralność pani Dulskiej Scenariusz został napisany na podstawie książki Gabrieli.. Sprawozdanie z wiosennej wycieczki do kina; Recenzja z przedstawienia .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Jak napisać poczętek do sprawozdania?. Na widowni często wybuchały salwy śmiechu.. my uczniowie klasy 6c wraz z wychowawcq sybrališmy siç na wycieczkç autokarowq do Warszawy.. Pojechało z nami kilku uczniów z klasy IIIb, IIb i Ia oraz czterech opiekunów.Jak napisać sprawozdanie - wskazówki, przykład sprawozdania.. 3.Program artystyczny przygotowany przez uczniów.Napisz sprawozdanie z wybranego przedstawienia.Pilne na jutro.Sprawozdanie z wycieczki do Warszawy .. najpierw byliśmy w szkole w toruniu i jak wracaliśmy zajechaliśmy do parku dinosaurów.Wycieczka miała się rozpocząć o godzinie czternastej .W sprawozdaniu z wycieczki, lub w sprawozdaniu z czegokolwiek musi być wstęp, rozwinięcie i zakończenie.. 2014-01-13 20:18:2121 października 2016 r. pojechaliśmy wraz z klasą czwartą i piątą do Szczecinka do kina ,,Wolność" na przedstawienie ,,Tajemniczy ogród".. We wtorek, 11 września 2019 roku, klasa Vb była na wycieczce w Akwarium Gdyńskim, .. Przypomnij sobie jedno z wyjść do kina lub teatru, na przykład z klasą albo z rodziną.. Rodzeństwo Maryla i Mateusz Cuthbert chcą zaadoptowaćNapisz sprawozdanie z wycieczki.. 2010-01-09 22:46:47Sprawozdanie z wyjazdu do teatru.. 1 ocena .. Dnia 21 stycznia 2011 roku nasza szkoła zorganizowała dla klas szóstch wyjazd na przedstawienie teatralne pt. "Ten Obcy"..Komentarze

Brak komentarzy.