Test z lektury akademia pana kleksa profesor
W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie .Test ze znajomości lektury pt. „Akademia pana Kleksa" DRAFT.. Quiz w Poczekalni.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Akademia pana Kleksa, poziom trudnyAkademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTrudny test z lektury Akademia pana Kleksa, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Co znajduje się na 3 piętrze?. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. Dokąd prowadzą schody?. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Ile lat ma Adam Niezgódka?. Test ze znajomości lektury pt. „Akademia pana Kleksa .Całą książkę można zakupić na virtualo.plAudiobook mp3: "Akademia Pana Kleksa" na Virtualo.pl: Pana Kleksa - quiz wiedzy o niezwykłej książce.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Akademia pana Kleksa | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Balon, którym oko pana Kleksa dotarło na księżyc miał kolor: a) niebieski b) żółty c) zielony d) różowy10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

Z czego jest zbudowana akademia?

Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Plik AKADEMIA PANA KLEKSA TEST.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder AKADEMIA PANA KLEKSA • Data dodania: 14 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu .Wydanie Akademii Pana Kleksa kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Test: Jan Brzechwa urodził się w wieku: a) nie wiadomo b) XIX c) XXI d) XX Rozwiązanie .. Jetzt portofrei bestellen!1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Test ze znajomości lektury „Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. Wspaniały nauczyciel - Pan Kleks - nie uczy nudnej matematyki, lecz .Co ciekawe, utwór „Akademia pana Kleksa" jest złożony z kilku baśni.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 87%.. Skomentuj.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Akademii Pana Kleksa.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Akademii Pana Kleksa..

Na jakiej ulicy znajduje się akademia?

Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Akademia pana KleksaAkademia pana Kleksa - test z lektury.. Sprawdź się na tym sprawdzianie .. Jak dobrze pamiętasz przygody Pana Kleksa i jego podopiecznych?. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. A może miałeś go nawet dzisiaj .. Warto przypomnieć sobie treść lektury, gdyż pamięć bywa ulotna.Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.. Pamiętaj nie używaj ołówka ze ściągą bo nauczyciel zna ten trick i dostaniesz pałęNajbardziej kompletny test z lektury Akademia pana Kleksa jaki znajdziesz w sieci.. Udostępnij.. Bardzo polecam!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy .1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .Test ze znajomości lektury Akademia pana Kleksa 30 (from 10 to 50) based on 6 ratings..

Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.5.

Wyślij zgłoszenie .Lektura 4 - Akademia Pana Kleksa - test Szybki test sprawdzający wiedzę z powieści Jana Brzechwy „Akademia Pana Kleksa".. - Z kolorowych cegiełek 8.. Książka Jana Brzechwy opowiada historię dwunastoletniego Adasia Niezgódki, który zostaje umieszczony w akademii przy ulicy Czekoladowej wraz z innymi chłopcami.Migane Lektury - AKADEMIA PANA KLEKSA - Streszczenie - opr.. Potrafi czytać w cudzych myślach i sam lewitować w powietrzu.Chłopiec chciał za wszelką cenę pomóc biednemu szpakowi.. Podejmiesz wyzwanie?Plik AKADEMIA PANA KLEKSA TEMATY WY…Akademia Pana Kleksa, Jan Brzechwa.. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. - Czekoladowej 6.. Lista testów z lekturami na tym się jednak zdecydowanie nie kończy!. Do dzisiaj bowiem jest to jedna z najchętniej czytanych powieści dla dzieci, nie tylko z tego powodu, że jest omawiana w szkole jako lektura.To wspaniała, pełna przygód opowieść o Adasiu Niezgódce i niezwykłej Akademii.. 17 pytań.. Kiedy mieszkał w domu nic mu si ę nie udawało.1.Sekrety pana Kleksa Z każdym dniem pan Kleks kurczył się, a Alojzy zachowywał się tak, jak się mu podobało.. Przyprowadza do szkoły swych dwóch synów - Anatola i Alojzego, z których drugi okazuje się lalką o niszczycielskich zapędach.„Akademia pana Kleksa" - streszczenie szczegółowe - strona 7, Historia o księżycowych ludziach Gdy chłopcy przynieśli senne lusterka panu .Akademia pana Kleksa | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test..

#lektury #dladzieci.Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.

Mimo że czas akcji nie jest określony, możemy z łatwością wyobrazić sobie, że to baśń współczesna.. Agnieszka Górowska 5 Streszczenie wybranych fragmentów lektury I Ada ś Niezgódka miał dwana ście lat był chłopcem z włosami koloru rudego i od sze ściu miesi ęcy był uczniem Akademii pana Kleksa.. Ile ma pięter?. Co mieści się na .Witaj na stronie Quizz.pl.. Jeszcze jedna cecha różni książkę J. Brzechwy od pozostałych baśni - przewaga pogodnego, radosnego nastroju, spora dawka humoru.Nie martwi się nigdy za wiele, bo zawsze potrafi rozwiązać trudne sprawy.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Pamiętasz sprawdzian z tej lektury ?. Jak Pan Kleks dostaje się do sekretów?. doggyster 3 lata temu.. - Tajemnicze sekrety Pana Kleksa 9.. - Przez komin 11.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Akademia Pana Kleksa - opracowanie, problematyka, bohaterowie.. Do akademii są przyjmowani: a) chłopcy i dziewczynki b) wszyscy chłopcy c) chłopcy, których imiona rozpoczynają się na A d) chłopcy .Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy..Komentarze

Brak komentarzy.