Test z lektury w pustyni i puszczy
Muszę tą lekturę na polski.. 2011-12-11 18:00:36; Jakie można zadać pytania na spr.. że dobrze znasz tę książkę.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Jeżeli chcesz, możesz pomóc swoim znajomym, którzy mają z tę lekturą problem!. Książka H. Sienkiewicza W pustyni i w puszczy jest powieścią podróżniczo-przygodową, w której przedstawione zostały niezwykłe losy dwojga przyjaciół w Afryce.. Ale Smainowi chodzi teraz o to, by wydostać z Egiptu żonę i dzieci, toteż gdy Fatma, która widocznie z górydlaczego warto przeczytać W pustyni i puszczy Charakterystyka Stasia zlektury W pustyni i w puszczy Temat plan wydarzeń lektury ,,W pustyni i puszczy" rozdział 27,28,29,30Test znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1.. Über diese App: Bewerten Sie diese App: (1) Eingestellt von: agnieszka891 .a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Test z lektury "W pustyni i w puszczy" - poziom trudny..

z lektury "w pustyni i w puszczy" ?

Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ?. 47 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Trololo 29 kwietnia 2014 JEA.. 6/6 Geniusz!. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. 2010-02-25 17:30:43; jakie pytania mogą być na sprawdzianie z lektury w pustyni i w puszczy?. Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali też jedzenie, herbatę, broń proch, kompas itp. 5.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Od prawie stu lat cieszy się wielką popularnością wśród młodzieży, która z zapartym tchem śledzi pasjonujące przygody Stasia Tarkowskiego i Nel Rawlison.Test z lektury w pustyni i w puszczy, czy te pytania mogą być na kartkówce?. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Inne tryby testu.. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.. Niee!Peszek.. D: #Lekturanapolski.. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?.

OdpowiedzQuiz W pustyni i w puszczy 28.

2.Test wiedzy o słynnej lekturze!. Rozwiąż test.. Skierowana do młodego czytelnika ukazuje szeroki opis realiów Afryki — jej kultury, konfliktów, a także przyrody.Problematyka.. Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab).. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Sprawdź ile o niej wiesz!. Pytania zawarte w teście.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Test Przyjaciół '' W pustyni i W puszczy" .. 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera .Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. a) Stanisław Tarkowski b) Adam Mickiewicz c) Henryk Sienkiewicz d) Pani dyrektor 3) Gdzie urodził się Staś?Geneza powieści „W pustyni i w puszczy" W styczniu 1891 r. Henryk Sienkiewicz wyruszył w podróż na Czarny Ląd.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Literatura "Krzyżacy" - test znajomości lektury .Z lektury w pustyni i w puszczy 2012-10-08 09:19:20 Streszczenie do lektury ,,W pustyni i w puszczy '' 2011-10-03 16:01:29 Zadania z lektury pt.. Serwis zamknięty.. Nie było w powieści Kalego.. nie nazywał Jej.. Literatura Test z lektury "Krzyżacy" - poziom trudny.. Test z lektury: „W pustyni i w puszczy" ..

... Ile wiesz o lekturze „W pustyni i w puszczy"?

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. W 5. pytaniu 80 proc. z was się wykładaTest z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Literatura "Latarnik" - test znajomości lektury.. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. Podczas tej wyprawy powstały „Listy z Afryki" oraz wydana 20 lat później powieść przygodowo- -podróżnicza „W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nimPytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" HENRYK SIENKIEWICZ: „W PUSTYNI I W PUSZCZY .. a) polowania b) przebywanie z Nel c) książki przygodowe d) grać w Minecraft 2) Kto jest autorem lektury?. W pustyni i w puszczy .Ludzie powiada ą, że w te okropne bitwie, w które poległ enerał Hicks, Smain dowodził artylerią Mahdiego i on to podobno nauczył mahdystów obchodzić się z armatami, czego przedtem, ako dzicy ludzie, wcale nie umieli.. Rozwiąż test!Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. 2010-03-09 07:13:34; Jakie są najczęstsze pytania na kartkówce ze .1) Co najbardziej lubiał Staś?. Życzę miłego rozwiązywania.. Nauczycielka zwróciła się w tej sprawie z prośbą do ministra edukacji narodowej Dariusza .. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2.. Szukaj..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. 12 pytań z teleturniejów.. Literatura "Quo vadis" - test znajomości lektury.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHenryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. Komentarze (3):Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Mirusinda 3 lata temu.. Udostępnij.. Kapitan Glen i doktor Clary.Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Polonistka chce usunięcia "W pustyni i w puszczy" z listy lektur po śmierci George'a Floyda.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7440 razy Średnia ocena: 6,00 (2 oceny) Średni wynik: 32% Autor: Netwka Tagi: brak.. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08#Yolo.. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?. Na ile z nich odpowiesz?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury..Komentarze

Brak komentarzy.