Testy z lektury mikołajek klasa 4
Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. a) Mikołajek b) Ananiasz c) Alcest d) Rufus 28) Kim jest tata Rufusa?klasa 4 Lektury uzupełniające „Mikołajek i inne chłopaki" - test 1.. Zablokuj Zgło .. 3/4 osób nie wie, jak nazywają się te przedmiot.. Obserwuj autorów.. Serwis zamknięty.. 30 seconds .Mikołajek chodzi do klasy, jakim jest uczniem.. jednym z uczniów.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Rosół b. Bigos c .Quiz wiedzy o bajce "Lego Ninjago" nadesłany przez Panią Dorotę Zielińską na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Tytuły podlinkowane prowadzą do ćwiczeń, które zostały już opracowane przez redakcję naszego serwisu.19 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Warszawa.. Żeby go pocieszyć, zabrał syna na film o kowbojach.. Masz świetny pomysł na quiz?. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Zarejestruj się!. Ekspertka opowiadała o tym, jak działają zmysły malucha, a ich prawidłowy rozwój wpływa na życie również w przyszłości.Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia .Test ze znajomości lektury „Mikołajek" 1..

klasa 4 Lektury obowiązkowe.

Poszerzaj wiedzę i ucz się z serwisem Opracowania.pl.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zgodnie z nową podstawą programową dzielimy je na obowiązkowe i uzupełniające.. 8 Obserwuj autora Dodaj do .. Znasz odpowiedzi na wszystkie (lub prawie wszystkie) pytania!. opiekunem uczniów.. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14.. Rodzice byli zajęci kłótnią.. z Mikołajkiem.Plik Przygody Mikołajka kl.4.doc na koncie użytkownika agrafkaf3 • folder Klasa IV SP • Data dodania: 10 kwi 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Lektury szkolne w 4 klasie szkoły podstawowej w roku szkolnym 2020/21 mają zachęcić dziecko do czytania książek.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Autorem Mikołajka.. jest: a. René Goscinny b. Carlo Collodi c. Jules Verne d. Jean de La Fontaine 2.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Moja Klasa (74655) Nick lub Pseudonim (80222) Problemy (872907) Rozwój Osobisty (254) Sny (45621) Subkultury (2741) ..

... test znajomości lektury Mikołajek.

Sprawdzian z lektury "Szatan z VII klasy" Ewelina Sylla.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Test ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" .Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. W szkole Mikołajka: a. jest 10 dziewczynek b. jest większość chłopców c. jest większość dziewczynek d. są sami chłopcy 3.. Uciekł z domu.. kuzynem Mikołajka.. a) piłką b) samolotem c) globusem 16.. • Kim jest Rosół?. Zdobywaj obserwujących.Sprawdź jak dobrze znasz film Mikołajek.. Co obiecał Mikołajkowi kupić tata za bycie w 10 najlepszych z arytmetyki?Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. właścicielem restauracji.. answer choicesW klasach 4-6 lektury dobierane są spośród niżej podanych tytułów.. Czy będziesz pamiętał fabułę książek, które na pewno czytałeś?. Czym Mikołajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?. Otrzymuj osiągnięcia.. Znajdziesz tu materiały ułatwiające organizację pracy w trakcie całego roku szkolnego, niezbędne do przygotowania i prowadzenia zajęć.Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek.. Dlaczego Mikołajek nie został ukarany za negatywną uwagę w dzienniczku?.

Opracowania, lektury, fiszki, testy - Opracowania.pl.

Nagradzane serie wydawnicze, lubiane i sprawdzone podręczniki szkolne, pomoce dydaktyczne dla .Test ze znajomosci lektur kl 4 mikolajek to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Opiekun klasy Mikołajka to: a.. »Testy Testy na czas Głosowania .. Zapisuj ulubione.. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?. Jak dobrze znasz książkę "Mikołajek i inne chłopaki"?. Inną …Sprawdzian z lektury "Szatan z VII klasy" Ewelina Sylla.. Co miała przygotować klasa Mikołajka na uroczystość pożegnania pana dyrektora?. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. Mikołajek wrócił do domu:-) Odpowiedz.. Eliza_Kosko 3 lata temu.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!KLASA 4: „Mikołajek" - test 3 | Lektury uzupełniające.. Szkoła podstawowa - Klasa 3.Na świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. Są rzeczy, które też możesz otagować Test ze znajomosci lektur kl 4 mikolajek?. Uczeń.. Pomożecie.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z treści lektury ,,Mikołajek i inne chłopaki" 1.. Gratuluję!. Udostępnij.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody..

Opracowania i streszczenia lektur, testy i fiszki.

Dlatego oprócz pozycji klasycznych znalazły się na niej książki, po które większość dzieci sięgnie z przyjemnością.Plik Przygody Mikołajka kl.4.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Klasa IV SP • Data dodania: 25 mar 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Witaj na stronie Quizz.pl.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Za nami pierwszy z 6 bezpłatnych webinarów dla rodziców, organizowanych w ramach akcji „Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem" i prowadzonych przez Dorotę Zawadzką.. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. a) w pralni b) w piwnicy c) w klasie 15.. Dodawaj wpisy.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.a) jest kierownikiem działu z butami w domu towarowym „Mały Ciułacz" b) pracuje jako zawiadowca na stacji kolejowej c) pracuje biurze d) pracuje w nowej księgarni 27) Kto jako pierwszy przyniósł do szkoły zeszyt ze znaczkami i oznajmił, że został filatelistą.. Nocował w domu Euzebiusza.. Sprawdź cofnij .. „Mikołajek i inne chłopaki" - test 2 „Alicja w Krainie Czarów" - test 1Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Liceum Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3.. Mam napisać wrażenia z tej lektury i nie wiem jak zacząć .. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. Moja ulubiona książka z wczesnego dzieciństwa<3.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Also explore over 1668 similar quizzes in this category.4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Skomentuj.. Odpowiedz.. Szkoła podstawowa Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8..Komentarze

Brak komentarzy.