Test z lektury ania z zielonego wzgórza klasa 5
Ania z Zielonego Wzgórza.. .Ania z Zielonego Wzgórza | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. Dlaczego Ania postanowiła przerwać naukę i pozostać na Zielonym Wzgórzu ?. Niektórzy moga wcale jej nie omówić bo nie wyrobią się z programem.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. ponieważ zakochała się w Gilbercie .. Liczba pytań: 10 Próg zaliczenia: 8/10 Ocena testu: Jeszcze nie oceniono Data dodania: 2011-12-05 Uwaga jesteś niezalogowany - rozwiązujesz test bez rankingu!. Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.Lucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury.. Zaloguj się lub .Sprenger941- nie musi być koniecznie bład w poradniku- niektórzy nauczyciele omawiają w różnych klasach książki.. Rozwiąż test!Ania z Zielonego Wzgórza 2 Maryla i Mateusz Cuthbertowie z książki "Ania z Zielonego Wzgórza" byli: Najlepsza przyjaciółka Ani z Zielonego Wzgórza.. Quizy » Literatura , FilmoweTest z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" - poziom trudny.. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają ..

Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".

Test: Ania chciała być przez Marylę nazywana: .. Ściągnij załącznik: Kartkowka_-_znajomosc_tresci_lektury_-_ANIA_Z_ZIELONEGO_WZGORZA.pdf Podziel się: Katarzyna Autorka bloga .Ania z Zielonego Wzgórza powieścią o odnalezieniu cennej wartości - domu.. Lucy Maud Montgomery - Ania z Zielonego Wzgórza .. Test z przyrody po klasie 4: zadania z przyrody klasa 4 do druku [PDF] Sprawdzian z matematyki klasa 4 (testy z matematyki klasa 4) Twoją lekturą szkolną jest ta książka?. Życzę wam powodzenia!. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.z sercem .. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza ,, dzięki temu testowi poznasz dokładniej Anię z Zielonego Wzgórza .Twoją lekturą szkolną jest ta książka?. 12/20 Jak ja to miałam chyba w 5 klasie 😅 .Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Szukaj.. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1908 b) 1882 c) 1898 d) 1901 RozwiązanieCzas akcji „Ani z Zielonego Wzgórza" ostatnidzwonek.pl, Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza rozgrywa się w II połowie XIX wieku.Dzięki lekturze kolejnych tomów powieści z serii o Ani Shirley można wywnioskować, że opisane wydarzenia przypadają na lata 1877-1882..

Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.

Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Literatura Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Literatura Którym bohaterem z serii o Ani z Zielonego Wzgórza jesteś?. Udostępnij.. z kręgosłupem .. Zadania lekcji w zakresie: Wiadomości: • Uczeń wie, w jakim słowniku należy szukać znaczenia wyrazu dom .. tekst lektury Ania .Posłuchaj całości: Tytuł: Ania z Zielonego Wzgórza Autor: Lucy Maud Montgomery Współ.Test do klasy VI doskonale sprawdzający znajomość lektury L. M. Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy si .. Szatan z siódmej klasy - test ze znajomości lektury I Pytania zamknięte.. 8982 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Z którym przedmiotem Ania radziła sobie najsłabiej?. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. „ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. "Ania z Zielonego Wzgórza" Czy na pewno wiesz wszystko o Ani Shirley?. Powieść rozpoczyna się na samym początku czerwca w słoneczne popołudnie, gdy o wpół do czwartej .quiz test z religii które państwo jest większ test o edycie bartosiewic lotnictwo polskie skoki kopacz spoko nauka test z lektur i wojna światowa talkshow test o harrym potterze starcraft o przeciwnichach księcia wojna bro ..

answer choicesAnia z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury.

Będziesz miał/a z niej sprawdzian?. U jednych "Ania z Zielonego Wzgórza" może być w klasie 4, u innych w piątej a u innych w 6.. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. 7 pytań o 7 dni tygodnia, czyli .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Skomentuj.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. ze wzrokiem .. ponieważ chciała dawać korepetycje Dianie .. „Szatan z siódmej kasy" jest: A. opowiadaniem z wątkiem sensacyjnymJak miała na nazwisko Ania?, Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?, Jak mieli na nazwisko właściciele Zielonego Wzgórza?, Kto nazwał Anię "marchewką"?, Jaką karę dostała Ania za rozbicie tabliczki na głowie Gillberta?, Jak miał na nazwisko Gillbert?, Jak miała na imię przyjaciółka Ani?, Jak Ania nazywała osoby, z którymi czuła nić porozumienia?, Dlaczego Maryla była .Lektury szkolne dla klasy 6 szkoły podstawowej to pozycje, których czytanie wymaga skupienia i nie zawsze jest dla ucznia proste i przyjemne.. Będziesz miał/a z niej sprawdzian?. ponieważ nie otrzymała stypendium Avery'ego .. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieAnia z Zielonego Wzgórza - test ogólny..

Tagi dla tego testu: szkoła, lekturyAnia z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl.

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika .Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. tu sprawdzisz swoją wiedze na temat przygód w pierwszej części serii "Ania z Zielonego Wzgórza"!. ponieważ chciała pomóc Maryli i zapobiec sprzedaży Zielonego WzgórzaANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA czytanie ze zrozumieniem.doc, TEST ANIA.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Kartkówka - znajomość treści lektury - "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" październik 12, 2016 ; Kartkówka - znajomość treści lektury - "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" Podgląd załącznika.. Dorota 4 lata temu.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Agnieszka Wawrzyniak Kwiecień Klasa V Temat lekcji: Ania z Zielonego Wzgórza powieścią o odnalezieniu cennej wartości - domu.. Matematyka.. ZapraszamyAnia z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. Miłego rozwiązywania!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami..Komentarze

Brak komentarzy.