Opis mojej klasy po niemiecku
Pozdrawiam klasę II TIA z Ostrowca :P j. Niemiecki łatwy język.Przykład opisu pokoju po niemiecku z tłumaczeniem Opis pokoju po niemiecku - wzór.. - Klasse, Format, Klassenzimmer, Klassenraum, Klassenstufe, SchulraumSłowa kluczowe: jak opisać pokój po niemiecku, użycie przyimków z celownikiem niemiecki, opis obrazka po niemiecku, opis mojego pokoju wypracowanie, mein Zimmer auf Deutsch, Bildbeschreibung, przyimki z Dativem niemiecki.. Tylko ze ja nie potrafie.. Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju:.. Lubię jeszcze grać w tenisa ze swojimi znajomymi.Opis pokoju po niemiecku - zwroty, przyimki, przykłady.. Tutaj się uczę, czytam książki i spotykam się z moimi przyjaciółmi.. Po zajeciach wracam o domu.. Do opisu rodziny potrzebujesz oczywiście wszystkich jej członków.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Opublikowano 13th June 2015, .. Nam łóżkiem i komodą wiszą trzy obrazki.Opis ulubionego aktora / mein Lieblingsschauspieler.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Przykładowe opisy osoby po niemiecku .. Ściany i sufit są pomarańczowe, dywan też.. Dann komme ich nach Hause zuruck.Opis rodziny po niemiecku - tymi słowami możesz opisać rodzinę..

Potrzebuję opis mojego pokoju po niemiecku.

Witam chciałbym aby ktoś mi to przetłumaczył.. Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. Biurko stoi na prawo w kącie.. Filmy.. Neben dem Fenster ist mein Schreibtisch.Przykład opisu domu po niemiecku z tłumaczeniem Opis domu po niemiecku - wzór.. Mój przyjaciel ma na imię Franek.. Opis przyjaciela angielski.Opis pokoju po Niemiecku.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. ist jest sind są befindet sich znajduje się befinden sich znajdują się .Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Z poważaniem Szpilusia_Figielek.Przykład opisu kolegi po niemiecku z tłumaczeniem Opis kolegi po niemiecku - wzór.. 2012-02-26 19:51:11 Opis kolegi lub koleżanki po angielsku 2011-12-05 19:12:47 pomóżcie ,, mógłby ktoś napisać mi opis pokoju koleżanki lub kolegi po niemiecku ?. Moja szkoła nazywa się.. 3.Moja szkoła jest stara ale nowoczesna.. 2012-05-27 21:49:29Opis przyjaciela po angielsku - wzór z tłumaczeniem.. afektowany - affektiert agresywny - aggressiv aktywny - aktiv ambitny - ehrgeizig apatyczny - antriebslosOPIS POKOJU PO NIEMIECKU .. 21 kwietnia 2010 Odsłon: 120 298 20 komentarzy..

Co znaczy i jak powiedzieć "klasa" po niemiecku?

Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju 🙂 Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. 1) Mój pokój nie jest bardzo duży ale jest przytulny.Opis mojej koleżanki z klasy.. W między czasie znajduję czas na naukę.. Mieszka niedaleko i często go odwiedzam.. Mój pokój ma prawie 30m2.. O rodzinie źle się nie mówi - coś w tym jest .. 2014-02-13 16:17:06 opis mojej rodziny po angielsku 2015-03-08 10:18:21Przykład opisu przyjaciela po niemiecku z tłumaczeniem Opis przyjaciela po niemiecku - wzór.. Mam na imię Damian mam 16lat mieszkam w Elblągu i pochodzę z Polski.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Opis przyjaciela.. I prosiłabym ,aby to nie myło dłuższe niż na 1/3 strony A4.. Dywan jest niebieskiego koloru.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Często spotykamy się z tym rodzajem opisu, niezależnie od tego czy jest to opis siebie, opis przyjaciela lub kolegi (ew. przyjaciółki lub koleżanki), czy na przykład opis nauczyciela.klasa - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Foto: The Pug Father, na licencji Creative Commons 2.0.Opis pokoju po niemiecku..

Najpierw jest po polsku a potem po niemiecku.

Proszę o nie używanie translatora tylko tworzenie własnych tłumaczeń.. Opisz koledze z Niemiec twoją nową szkołę / Berichte einem Freund aus Deutschland über deine neue Schule.Mam napisać na niemiecki opis jakiegoś zwierzątka po niemiecku.. Wybrałam kota, bardzo bym prosiła abyście napisali mi ten opis w którym powinno zawierać sie : Imię, wiek, wygląd charakter.. 2012-09-07 20:28:24 Opis najlepszego dnia z życia po niemiecku 2013-10-09 22:51:35 Napiszecie mi opis pokoju po niemiecku ?. 4.Obok mojej szkoły znajduje się Sad oraz piękny staw 5.Dyrektorem mojej szkoły jest.. 6.Do mojej szkoły uczęszcza.. uczniów 7.W mojej szkole uczy .Opis rodziny po niemiecku-tłumaczenie 2010-11-08 20:05:26 Opis rodziny po niemiecku , przetłumaczycie?. poleca 80 % 3421 głosów.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Opis pokoju po niemiecku-przetłumaczenie gotowych zdań.. 1.Moja szkoła znajduje się w.. Opis osoby po niemiecku jest jednym z najpopularniejszych opisów.. Przykład opisu przyjaciela po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Proszę o przetłumaczenie moich zdań na język niemiecki ale na poziomie 3 klasy gimnazjum.. Po prawej jest łóżko, komoda i tapczan.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Jestem zielony z niemieckiego i potrzebuje pomocy.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat..

Jest w moim wieku i chodzi ze mną do klasy.

Na jego twarzy widać kilka piegów.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. min 10 zdań.. 2011-01-12 17:13:25Opis mojej szkoły po Niemiecku.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.tagi: opis mojej rodziny po niemiecku, opis mojej rodziny po niemiecku z tłumaczeniem, opis członków rodziny po niemiecku, opis rodziny po niemiecku wypracowanie, opis rodziny po niemiecku poziom podstawowy.. 34,766 wizyt.. Link do mojego artykułu, o którym mówię na filmie: Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Opis rodziny po niemiecku +4 głosów.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Poniżej prezentuję przyimki, które są niezbędne przy opisie:.. Do opisu rodziny będziesz potrzebować takich przymiotników: Członkowie rodziny po niemiecku.. Przeważnie przed 12 idę spać.Mein Wochenende Am Samstag schlafe ich lange.. Na biurku stoi komputer.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Po prawej obok drzwi stoi duża szafa.. Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mail.. Treść..Komentarze

Brak komentarzy.