Test z lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi wordwall
Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Quiz // odp.. Udostępnij.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Witaj na stronie Quizz.pl.. Kreator: Stwórz własną .a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Możecie za.Felix, Net i Nika #1 - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Autor: Rafał Kosik Wydawnictwo: Powergraph Miejsce wydania: Warszawa Wydanie polskie: 11/2004 Liczba stron: 376 Format: 140x210 mm Oprawa: twarda ISBN: 83-921466--3 Wydanie: I Cena z okładki: 33,90 złZapomniałeś, kim jest Morten, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Zapraszam do mnie!. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Dalej.. Sprawdź swoją wiedzę!. Jeśli w najbliższym czasie piszesz test z tej lektury, możesz spać spokojnie - z łatwością zdobędziesz piątkę lub nawet szóstkę!. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. Fajny test!. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?.

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Nika miała.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. OdpowiedzTesty Testy na czas Głosowania Co wolisz?. chomik8.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Szukaj.. 2020-10-09 Sylwia Wiracka W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. rude włosy.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Odpowiedz.. Udostępnij.. Postawa odpowiedzialna - Podział wyrazów na sylaby (wersja bc) // // odp.. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?.

... Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.

️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zapomniałeś, kim jest Manfred, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Quizy Os. .. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Test ogólnie nie jest zły, ale Prof. Kuszmiński nigdy nie był dyrektorem tej szkoły, tylko jej patronem.. Rozpoznasz postacie Disneya przerobione na ludzi?. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Nagle wózek, na którym Nika miała księgę, zaczyna sam jechać.. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Wtedy zamykają się za nimi drzwi, tracą też połączenie z Manfredem.. W pułapce Felix, Net i Nika podchodzą do windy, która zawozi ich piętro wyżej.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Test.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Szkoła w której straszy.Jeśli zainteresowały Was przygody Felixa, Neta i Niki polecam Wam pozostałe książki z serii napisanej przez Rafała Kosika..

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

„FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" zyskuje sympatię uczniów.. Kreator: Stwórz .1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?. Skomentuj.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Test z lektury - „FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. która stała się lekturą szkolną.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Test ze znajomości lektury „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to lektura sugerowana dla klas 4-6.. Warto się sprawdzić.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Przyjaciele wyjechali .Test z części 1-2, czyli .. Masz świetny pomysł na quiz?. Dział informatyki - Kolejność zdarzeń // odp.Zobacz quiz: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Tam .Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. + Dodaj quiz.Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz..

... Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury Test.

Milionerzy: Among Us!. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - opracowanie Czas i miejsce akcji Akcja książki rozpoczyna się 1 września, kiedy główni bohaterowie rozpoczynają naukę w nowej szkole - gimnazjum im.. Test składa się z 12 pytań.. Portal Wordwall umożliwia szybkie i łatwe tworzenie wspaniałych materiałów dydaktycznych.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Autorem książki jest Rafał Kosik.. Polski.. Ucieka z dużą prędkością - przyjaciele biegną za nim aż do pomieszczenia, w którym się zatrzymuje.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Ikigai 11 miesięcy temu.. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?Sprawdź swoją znajomość tej lektury ..Komentarze

Brak komentarzy.