Sprawdzian po niemiecku
Co robimy?. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Z poniższego artykułu dowiecie się, jak zapytać „która jest godzina?". Od 16 do 17 odrabiam lekcje 8. od 18 do 20 spotykam sie z przyjaciolmi 9. o 22 myje zeby 10. o 22:30 idę spać .Miesiące po niemiecku przydają się naprawdę często począwszy od informacji w telewizji, a skończywszy na zwykłej koleżeńskiej pogawędce.. .Przykłady użycia - "sprawdzony" po niemiecku.. - Niedawno kupiłem nowy dywan.Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: jak jest po niemiecku:ile masz lat?,gdzie mieszkasz?,z kąd pochodzisz?,jak się nazywasz?,oraz powitania w krajach niemiecko języcznych.prosze pomuzcie juz jutro mam kartkówke zniemieckiegoMatematyka po niemiecku to temat obowiązkowy dla każdego, kto jest w wieku szkolnym, a czeka go przeprowadzka do Niemiec.. Poniżej znajdziecie liczby po niemiecku od 1 do 100, 1000 i jeszcze dalej, oraz zasady ich tworzenia.Kartkówki i Sprawdziany (19981) Matura (9157) Nauczanie (34500) Nauczyciele (15056) Nauka w Domu (38521) Oceny (40007) Przedszkole (915) Przybory Szkolne (8403) Studia (22756) Szkoła - Ogólne (80214) Szkoła Podstawowa (213393) Szkoły Branżowe (32) Szkoły Średnie (94440) Szkoły Muzyczne (3709) Szkoły Policealne (1338) Szkoły Wyższe .Godziny po niemiecku to podstawa umiejętność jaką należy opanować w języku niemieckim..

Miesiące po niemiecku.

Pierwszy człon .. - Arbeit, Nagelprobe, LackmustestPrzykłady użycia - "test" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Polish Dobrym rozwiązaniem jest sprawdzenie oprogramowania monitora i karty wideo.Podawanie daty, to ostatnia po liczbach, godzinach, dniach tygodnia i miesiącach przydatna umiejętność do określania czasu po niemiecku.. Chyba najlepsza strona dla laika i nie tylko.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Więcej informacji tutaj.Meble po niemiecku przykłady.. Wstaję o siódmej 2.. Sniadanie jem o 7:30 4. w szkole jestem od 8 do 15 5. o 15 idę do domu 6. o 15:30 jem obiad 7.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Również osoby, które biorą udział w wymianach uczniowskich lub planują studia za zachodnią granicą, powinny zainteresować się poniższym tematem.test, sprawdzian (dla kogo .. zobacz "test" po niemiecku .. Używa się ich również przy podawaniu godziny i daty po niemiecku, a także podawaniu kolejności i numerowaniu.. Test przepyta Cię z 12 słówek i na końcu pokaże Twój wynik.. po niemiecku oraz w jaki sposób odpowiedzieć na to pytanie.Kartkówki i Sprawdziany (19981) Matura (9160) Nauczanie (34503) Nauczyciele (15058) Nauka w Domu (38523) Oceny (40004) Przedszkole (915) Przybory Szkolne (8415) Studia (22759) ..

- Jak to jest po niemiecku?

fdfyty 5 czerwca 2018 - 16:42. super strona, jakby była rozszerzona i wydana w formie ksiazki to chętnie bym kupiła.DATY PO NIEMIECKU .. Nauka nowego języka często może sprawiać problemy, dużą trudność sprawia nauka coraz to nowszych działów, takich jak meble po niemiecku.Zwykle po kilku próbach całkowicie zrażamy się do języka i przerywamy naukę.Strona uratowała mi tyłek, z tych książek z Niemieckiego nie można nic zrozumieć, wszystko po Niemiecku, co z tego, że mamy się go dopiero nauczyć }:(ALE STRONA GENIALNA!. - W każdym moim pokoju jest fotel.. Przy okazji nauczę Cię jak są pory roku po niemiecku!. - W moim pokoju stoi szafa.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'sprawdzian' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.We would like to show you a description here but the site won't allow us.Test: rodzina po niemiecku :) Opis testu: podaj niemiecki odpowiednik członka rodziny podanego po polsku :) Liczba pytań: 18 Poziom: Średni Rozwiązany: 1056 razy Średnia ocena:Przykłady użycia - "sprawozdanie" po niemiecku.. te najprostsze mama tata dziadek babcia syn ciocia wujek brat córka 5 ocen .Zahlen.. Polish Pełne sprawozdanie EPAR dotyczące preparatu Irbesartan Winthrop znajduje się tutaj.Przykłady użycia - "sprawdzenie" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Członkowie Rodziny po niemiecku.

der Test *** rzeczownik (rodzaj męski) Liczba mnoga: die Tests, die Teste.. Jeśli macie to już za sobą, reszta jest bardzo prosta.. Z poniższego artykułu dowiecie się jak podawać i pytać o datę w języku niemieckim.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Januar - Styczeń Februar .Opis domu po niemiecku.. Jestem zmuszona nauczyć się go od podstaw, wszyscy wokół mówią tylko po niemiecku, gdyby nie ta strona nie ruszyłabym z miejsca.. (Muszę zdać ten test.). Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Poniżej umieszczam listę tłumaczeń 12 miesięcy.. Opis dnia z godzinami.. testen = testowa ć, .Nigdy nie uczyłam się niemieckiego.. Pytanie o godzinę i jej podawanie po niemiecku bardzo przydają się w codziennym życiu.. Albo poprawnie przetłumaczyć: 1.. Więcej informacji tutaj.. Uważaj na małe i duże litery, WPISUJ TAKŻE RODZAJNIKI.Pomoże ktoś z niemieckim?. Polish Test bezpieczeństwa może być wykonany kilka razy, zanim insulina będzie widoczna.Sprawdź tłumaczenia 'sprawdzian' na język Niemiecki.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.. Mam blisko 50 lat i uważam, że stronka jest super.. Powiązane zwroty — "test" czasownik.. Chcąc nauczyć się pisania dat po niemiecku, trzeba mieć opanowane zagadnienie z zakresu liczebników porządkowych..

Przykłady użycia - "sprawdzian" po niemiecku.

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Dzielimy ją na dwa człony: 14 i 10.. Mamy przed sobą datę: 1410 r. Chcemy tę datę powiedzieć w języku niemieckim.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Co znaczy i jak powiedzieć "sprawdzian" po niemiecku?. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Taka czytelna i taka przysfajalna.. Zobacz również: Miesiące po niemiecku i Dni tygodnia po niemiecku.Ubrania po niemiecku - słownictwo niemieckie z rodzajnikami : góra dół okrycia wierzchnie biezlina dodatki butyZnajomość liczb po niemiecku przydaje się na co dzień, np. przy podawaniu wieku, ceny, ułamków, procentów lub liczby sztuk.. Gratuluje pomyslu.. - Nad telewizorem mam plakat.. Więcej informacji tutaj.sprawdzian - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja..Komentarze

Brak komentarzy.