Sprawdzian ze znajomości treści lektury quo vadis
Kto jest przyjacielem Marka .Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. 85% Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" - test sprawdzający treść.. .Test poświęcony powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis" składa się z dwóch części.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.TEST SPRAWDZAJĄCY KOMPETENCJE CZYTELNICZE Z ZAKRESU LEKTURY „QUO VADIS H. SIENKIWICZA 1.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Można w niej odnaleźć bogactwo szczegółów obyczajowych, drobiazgowe opisy ubiorów, wnętrz .Zobacz quiz: "Quo vadis".. Do jakiego rodzaju literackiego należy „Quo vadis" H. Sienkiewicza?. Pamiętaj, że w odpowiedziach nie może być błędów ortograficznych.Za błędy ortograficzne w odpowiedziach odejmuję 1 pkt, za odpowiedzi formułowane inaczej niż w poleceniu -1pkt.Test sprawdzający znajomość treści lektury - „Quo vadis" Henryka SienkiewiczaTest sprawdzający znajomość treści lektury - „Quo vadis" Henryka Sienkiewicza.. Widget .. do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam, działania mediów społecznościowych oraz analizowania ruchu na stronach.. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.. Kapłańskie lata Papieża"Pawła Zuchniewicza po jej omówieniu.. Odpowiedz pełnymi zdaniami na postawione pytania.. Kto jest głównym bohaterem utworu?.

Pytania na sprawdzian z lektury Quo vadis ?

Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Quo vadis H. Sienkiewicza to jedna z najlepszych polskich powieści.. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny?. Treść lektury; Test Twojej wiedzy!. Poprzedniego dnia był na uczcie u Nerona, która przeciągnęła się do późna w noc.Od pewnego czasu zdrowie jego zaczęło się psuć.. Literatura Test z lektury "Quo vadis" - poziom trudny .. do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam, działania mediów społecznościowych oraz .Lektury Quo vadis / Quo vadis.. Literatura "Krzyżacy" - test znajomości lektury.. Będąc z wizytą u Pomponii i Aulusa Marek Winicjusz zobaczył niezwykłą dziewczynę z rodu Ligów, którą gospodarze gościli w swoim domu, zachwycił się jej urodą i wdziękiem .Sięgając po „Quo vadis" nie kierowałem się chęcią przeczytania go z własnej woli, lecz traktowałem je jako narzucone mi zadanie, przecież to lektura!. Na stronie używamy cookies.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. Powtórz przed sprawdzianem.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Quo vadis - sprawdzian ze znajomości Małgorzata Mielniczuk; Quo vadis - test z lektury Kazimierz Mazur; ..

"Quo vadis" - test znajomości lektury.

(dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb).. Dwa światy: chrześcijański i pogański ścierają się ze sobą.- omówienie-streszczenie treści powieści "Quo vadis"; .. 06 "Quo vadis" - omówienie lektury.. List zamieszczony jest w nielegalnej gazetce.. ZdrowiePetroniusz obudził się zaledwie koło południa i jak zwykle, zmęczony bardzo.. Test formatywny część druga - przyczynek do charakterystyki Petroniusza.Pytania do lektury Quo Vadis Bardzo proszę o pomoc, .. ze jesteś Marcinem i piszesz list do młodszych kolegów w gimnazjum, w którym przestrzegasz ich przed metodami, jakie stosują wobec nich rusyfikatorzy.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Udostępnij.. Literatura Test z lektury "Krzyżacy" - poziom trudny.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Prosze o podanie pytan a najlepiej jak i odpowiedzi do nich nie obrażę się również za ogolnie PDF.. Jest to powieść panoramiczna, w której ukazany został Rzym za panowania Nerona, w czasach prześladowania chrześcijan.. Quiz wiedzy o lekturze "W pustyni i w puszczy" nadesłany przez Panią Julię Tańculę na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".Kartkówka ze znajomości treści lektury Henryk Sienkiewicz „LATARNIK" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury..

Opracowanie.Lektury Quo vadis / Quo vadis.

Jednym wychodzi ten sprawdzian na zdrowie, a innym nie.. Napisz do nas.. Egzamin z polskiego w podstawówce.. Test formatywny część pierwsza - o świecie przedstawionym w "Quo vadis" - zadania od 1. do 6.. Sam mówił, że rankami budzi się jakby zdrętwiały i bez możności zebrania myśli.Robię uczniom zapowiadane kartkówki ze znajomości lektur.. Sprawdzian wiadomości o lekturze w PUSTYNI.doc.. Przystępując do pracy, pamiętaj, aby udzielać odpowiedzi pełnym zdaniem.85% Test sprawdzający znajomość treści „Pana Tadeusza" 76% "Kamienie na szaniec" - test sprawdzający twoje wiadmości.. Pytanie 1 /16.. 0 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #ksiazka #lektura #quovadis #sienkiewicz #testwiedzy .. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Test- patriotyzm.doc.Test wiedzy z „Quo Vadis" .. Quiz w Poczekalni.. Wiedza z wami podstawówka 57,293 views.Potrzebuję testu z lektury Quo Vadis wydawnictwa !. Testy \ Lektury szkolne \ Quo Vadis; Quo Vadis, test z lektury Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza.. Skomentuj.. Nigdy 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Niektórzy zapewniają mnie, że przeczytali, ale nie zapamiętali.. Sprawdzian ze znajomości treści lektury Przygody Tomka.doc..

Tego testuSprawdzian ze znajomości i zrozumienia treści lektury „Wujek Karol.

Jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza?. Jak bowiem można zapamiętać informacje z kilkuset stron?. Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania .Plik test Quo vadis.doc na koncie użytkownika Edith12 • folder Lektury - opracowania, ćwiczenia • Data dodania: 5 lut 2010 .. Zagłębiając się w coraz dalsze stronice powieści, powoli zacząłem odkrywać jej przesłanie.. Które elementy należą do świata przedstawionego w powieści?Test z lektury - Quo Vadis!. "Quo vadis" - test znajomości lektury.. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Głównymi bohaterami utworu są; patrycjusz rzymski Petroniusz, Marek Winicjusz i jego ukochana Ligia.. Czy powinieneś napisać własną .Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Quo Vadis Zawiera 13 pytań.. Oni tam mają bażanty w kurnikach, ale ich nie jedzą wychodząc z zasady, że każdy zjedzony bażant przybliża koniec potęgi rzymskiej.A Imię, nazwisko, klasa Znajomość treści Quo vadis?. Wyślij zgłoszenie.. Książka została wydana w 1895 roku.. Czy powinieneś zostać pisarzem?. Aby więc sprawdzić, czy to naprawdę takie trudne, … Czytaj dalej →Sprawdzian z treści lektury „Quo vadis" H. Sienkiewicza Gr.1 Imię i nazwisko: 1.W jakich okolicznościach Winicjusz poznał Ligię?. Stwórz swoją książkę!. Nad Niemnem.doc.. 84% Romantyzm, a literatura XX-lecia oraz wojny i okupacji.. W 1905 r. pisarz otrzymał za nią Nagrodę Nobla.. Przerwij test.. Pilne !. Testy \ Lektury szkolne \ Quo vadis - Henryk Sienkiewicz; Quo vadis - Henryk Sienkiewicz, test z lekturyHenryk Sienkiewicz Quo vadis Rozdział pierwszy 1.. ZAMKNIJ X. Henryk Sienkiewicz, "Quo vadis" - test z lektury.. Do czego służyła lektyka?. .Quo vadis - test wiedzy..Komentarze

Brak komentarzy.