Opis mojej rodziny po francusku
Proszę o pomoc :) Moje mieszkanie jest małe.. Poprzednia; 1; 2; Dalej; Strona 2 z 2 .. Ma zielone oczy i jest szczupły.. Ale jeśli Tata i dzieci wyjadą z kraju, będziesz mógł toczyć wojnę bez przeszkód.. A ja kompletnie nie umiem francuza!. Jednak mam przyjaciela z którym przyjaźnię się od 11 lat i on jest dla mnie jak brat.Tata po francusku .. Na lewo od drzwi stoi moje łóżko koloru brązowego obok, którego stoi stolik na laptopa i lampka nocna.Kto mi pomoże przetłumaczyć opis mojej rodziny po francusku ?. musze napisac wypracowanie (opis mojego mieszkania) po francusku a nie wiem jak sie do tego zabrac.blagam pomozcie!. pl. Tata (miasto) fr.. Oczywiście nie są to wszystkie zwroty, które przydadzą Ci się przy opisie Twojej rodziny.. Zaczniemy od podstaw.. Mam 13 lat i chodzę do zespołu szkół nr.. Ona mieszka w Łodzi w Polsce .. Nie spędzamy aż tyle czasu razem, ale się kochamy.. nazwa własna.. 0 głosów.. "Lotników Polskich".. Przetłumacz na j.francuski poniższy tekst.Proszę o napisanie tego tekstu w taki sposób jak się czyta.. Bo cóż byśmy zrobili bez pomocy naszych bliskich?Jak napisać wypracowanie na temat mojego domu po francusku?. tagi: opis mojej rodziny po niemiecku, opis mojej rodziny po niemiecku z tłumaczeniem, opis członków rodziny po niemiecku, opis rodziny po .Członkami mojej rodziny są: mama, tata, brat i ja..

Członkowie rodziny po francusku .

Moja mama ma na imię Iwona.. Ma niebieski oczy, jest szczupła i ma długie kręcone kręcone czarne włosy.. Zacznijmy więc od słowa rodzice - parents.Przykładowy opis rodziny po angielsku.. Mama, maTeraz napisze i przetłumaczę opis mojej koleżanki ( który sama napisałam ) : C ' est Ania .. Słówka z tej lekcji są bardzo proste.. Moja najbliższa rodzina to mama Grażynka, tata Michał i mój brat Bruno.. Ta najbliższa składa się z następujących osób .. wszyscy bardzo się kochamy i lubimy razem spędzać wolny czas.. To jest Ania .. Moja mama nazywa się ewa i ma 35 lat , a mój taka nazywa się paweł i ma 38 lat.. Rodzina - famille (ż) jest najważniejsza.. prosze o niezwloczna odpowiedz:) z gory dziekuje:* jezeli ktos nie umie fr.. O to i ten tekst: Na zdjęciu jest moja rodzina.. Tłumaczenia w słowniku polsko - francuski.. z góry dziękuje będzie naj i dyplom.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-francuski słowa moja rodzina w słowniku online PONS!. Mimo tego, że jest nas dużo, wszyscy trzymamy się razem i chętnie sobie pomagamy.. prosze was o pomoc!. Chodziłoby mi o przetłumaczenie mi tego opisu,nie w translatorze,tylko proszę o napisanie tego przez kogoś kto jest dobry z franca :P W moim pokoju jest.. Rodzina - to jeden z najważniejszych aspektów życia.. 281 wizyt.. Bardzo dobrze gotuje.. A najważniejszy jest pies, którego dostałam w urodzinowym prezencie od brata..

Ona ma 15 lat .Członkowie rodziny po francusku.

Lubi pracować i sprzątać.. Fotografuję chętnie naturę.. Obowiązkowo polecam nauczyć się przynajmniej najważniejszych słów związanych z rodziną w języku francuskim.. Mój brat Krzysiek jest wysoki.. My mother is very good-looking.Jestem uzdolniona językowo - mówię po angielsku, niemiecku i francusku.. Moja rodzina jest miła i sympatyczna.. Rekomendowane odpowiedzi.. Ma krótkie czarne włosy.Opis dwóch członków rodziny po francusku.. Po prawej stronie przedpokoju znajduje się kuchnia , w której po lewej stronie są szafki ,kuchenka gazowa, lodówka itd.les grands-parents: dziadkowie: le grand-père: dzidek: la grand-mère: babcia: les enfants: dzieci: le fils: syn: la fille: córka: l'oncle: wójek: la tante: ciotka .Opis pokoju po francusku.. Staramy się też jak najczęściej spotykać i spędzać razem czas w rodzinnym gronie.. rozpocznij naukę .opis rodziny po francusku :(dodany przez banan1, 7 Czerwca 2005 w Śmietnik.. Mama Małgosia to księgowa uwielbiająca porządek.. Definicja .. Pierwsza na lewo jest moja mama.Nazywa się Aga i ma 40lat.. Francuska rodzina to la famille.. 1,885 wizyt.. Moja mama, tata, siostra, brat i ja.. Proszę o przetłumaczenie listu na francuski: Prosze o przetlumaczenia na język francuski ( z uzyciem czasu pase compose i futre proche) Cześć Rafał, Wakacje spędziłem nad morzem Polskim.. to moze byc po polsku poradze sobie z tlumaczeniem Autor edytował treść zadania 28.4.2011 (15:40), dodano znaczy .Słownik frazeologiczny, kategoria 'Korespondencja osobista | E-mail' zawiera polsko-francuskie tłumaczenia tekstów, zdań i wyrażeń.Członkowie rodziny po francusku..

Ponadto ładnie rysuje.Opis domu po francusku!

Nazywam się Dorota mam 14 lat.. Mam do przetłumaczenia na j.francuski opis rodziny!. Moja rodzina , z którą mieszkam składa się z 5 osób.. Mam wiele cioć i wujków oraz kuzynów.. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku.. Mieszkam w Pile, na osiedlu Górnym w wieżowcu na ulicy Tetmajera.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Oto kolejny post dotyczący słownictwa.. Bardzo proszę o pomoc.. Nazywa się Olek i ma .pomÓzcie mi napisaĆ zadanie domowe opisz swojĄ rodzinĘ po niemiecku;/ 2010-01-30 16:29:49 w czasie teraźniejszym opisz swoją rodzinę 2013-11-13 17:49:50 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23napisz ktoś opis 2 osób z rodziny bo nie daje rady (przetłumacz) Moja siostra ma na imię Klaudia.. mam siostre która ma dwa lata i nazywa się kamila .. Tekst podobno prosty.. Klaudia jest średniego wzrostu.. Obok niej jest mój tata.. Byem tam przez 2 tygodnie.. Przy wejściu znajduje się przedpokój, w którym po prawej stronie stoi szafa na kurtki i buty.. Najlepszy wybór dla gracza - laptop ASUS TUF Gaming A15 z NVIDIA GeForce RTX 2060 i Ryzenem 7 4800HSłownik frazeologiczny, kategoria 'Korespondencja osobista | List' zawiera polsko-francuskie tłumaczenia tekstów, zdań i wyrażeń.Moja rodzina jest bardzo duża.. Jednak jest ich tu spora część i myślę, że jeśli je wszystkie opanujesz, to będziesz mogła opowiadać o .francuski języki obce ma famille opis mojej rodziny Zobacz podobne fiszki: Język francuski słownictwo 2 Praca - Le Travail Argot - Francuski slang francuska pogoda francuskie powiedzonka liczby po francusku saludos Boże Narodzenie części ciała - francuski członkowie rodziny po francusku FISZKI FRANCUSKI CHOMIKUJ 19-24 动物世界 .Muszę napisać opis swojej rodziny po francusku, czy ktoś mógłby mi pomóc w przetłumaczeniu : Nie mam rodzeństwa i cieszę się z tego powodu..Komentarze

Brak komentarzy.